Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
08:00
2nd#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#3B (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
1st#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
4th#2 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#1D (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
3rd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1C (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
2nd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
2nd#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
wrs.2.7 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.5 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.3 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.3 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
3rd#4 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
lrs.3.3 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
wrs.3.3 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.1 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.1 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
lrs.3.7 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
wrs.3.7 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
lrs.3.5 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
lrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
wrs.3.5 (U13 Dr. 9M 1x30 min.)
wrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:00
Bevtoft IF
Haderslev FK (2)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:00
Haderslev FK (3)
Hammelev SUF (1)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:00
Hammelev SUF (4)
Hammelev SUF (3)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:00
Haderslev FK (7)
Haderslev FK (6)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:15
Haderslev FK (8)
Haderslev FK (7)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:15
Haderslev FK (5)
Hammelev SUF (4)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:15
Haderslev FK (1)
Haderslev FK (4)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:15
Haderslev FK (2)
Hammelev SUF (2)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:30
Hammelev SUF (1)
Bevtoft IF
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:30
Haderslev FK (1)
Haderslev FK (3)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:30
Haderslev FK (6)
Haderslev FK (5)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:30
Hammelev SUF (3)
Haderslev FK (8)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Hammelev SUF (4)
Haderslev FK (6)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Hammelev SUF (3)
Haderslev FK (7)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Haderslev FK (4)
Hammelev SUF (2)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Haderslev FK (2)
Hammelev SUF (1)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Bevtoft IF
Haderslev FK (1)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Hammelev SUF (2)
Haderslev FK (3)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Haderslev FK (4)
Haderslev FK (2)
Landsholdscup U6 - Landsholds Cup
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Haderslev FK (8)
Haderslev FK (5)
Landsholdscup U7 - Landsholds Cup
|